Sledujte nás na

O nás

Na výber budete mať z množstva tradičných jedál,
ktoré sme spestrili prvkami modernej kuchyne z celého sveta.
Ak budete mať chuť na dobré víno alebo drink, k dispozícii máme pre Vás plne vybavený bar.


IDEÁLNE MIESTO PRE VÁS


Hľadáte miesto, kde začať svoj deň výdatnými raňajkami a chutnou kávou alebo hľadáte miesto, kde je na výber z rôznorodého menu? Máme pre vás skvelý tip! Navštívte reštauráciu, ktorá vám dá vždy na výber a na jedlo nemusíte zbytočne dlho čakať. Naplánujte si príjemnú večeru s priateľmi či rodinou a zavŕšte ju lahodným vínom alebo kokteilom. Naša reštaurácia vám ponúka hŕbu možností ako si spríjemniť voľné chvíle.

Rodinné oslavy, promócie, firemné večierky a oslavy špeciálnych príležitostí nie sú pre nás žiadny problém. Vypracujeme ponuku na mieru podľa Vašich požiadaviek a tím profesionálov sa postará o bezproblémový priebeh vašej akcie, ktorá sa môže odohrať aj v úplnom súkromí priestorov reštaurácie.

Ak hľadáte aspoň jedno z týchto kritérií, máme pre Vás dobrú správu! Reštaurácia Four4in je miestom pre Vašu akciu a srdečne Vás pozýva na nezabudnuteľný gastronomický zážitok.

Na výber budete mať z množstva tradičných jedál, ktoré sme spestrili prvkami modernej kuchyne z celého sveta. Ak budete mať chuť na dobré víno alebo drink, k dispozícii máme pre Vás plne vybavený bar.